Dostawa na terenie Warszawy i okolic
600 048 406
info@floli.pl
znajdź naskontakt

Peonie

wg koloru
wg koloru-2
  • różowy (3)
  • niebieski (1)
  • kremowy (1)
  • fioletowy (2)
  • czerwony (4)
  • biały (1)
wg ceny
price range

Pokaż

Sortuj wg

Sortuj wg

Bukiet Peonia i Silva Pink

545.00 990.00 

PREMIUM

Bukiet Pachnący

300.00 550.00 

PREMIUM
POLECAMY
PREMIUM
BESTSELLER

Bukiet Różowych Peonii i Eukaliptus

300.00 

POLECAMY
PROMOCJA
BESTSELLER

Bukiet z Hortensji, Peonii i Gipsówki

350.00 550.00 

PREMIUM
BESTSELLER

Bukiet z Róż, Bzu i Peonii

450.00 650.00 

PREMIUM
XXL

Peonia jest pełna symboliki dlatego też jest wdzięcznymi przepięknym kwiatem który możemy podarować na różne okazje.
Miłość i romantyzm: Peonia jest często kojarzona z miłością, zarówno romantyczną, jak i rodziną. Jej piękne kwiaty symbolizują uczucia, namiętność i wdzięk.
Szczęście i pomyślność: W niektórych kulturach peonia uważana jest za symbol szczęścia, pomyślności i obfitości. Jej obfite kwiaty są kojarzone z powodzeniem i dostatkiem.
Odnowa i odbudowa: Ze względu na to, że peonia kwitnie wiosną, często jest interpretowana jako symbol odnowy, odbudowy i nowego początku.
Szczerość i wrażliwość: Kwiaty peonii mogą także symbolizować szczerość, uczciwość i wrażliwość. Są one kojarzone z delikatnością i subtelnością uczuć.
Szczęśliwe małżeństwo: W niektórych kulturach peonie są uważane za symbol szczęśliwego i trwałego małżeństwa, co sprawia, że są popularnym wyborem na dekorację ślubną.

Wszystkie nasze bukiety i kompozycje wykonane są z najwyższej jakości kwiatów, ze starannością i dbałością o każdy szczegół.
usercartmap-markermagnifiermenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram