Dostawa na terenie Warszawy i okolic
600 048 406
info@floli.pl
znajdź naskontakt

O Nas

Jesteśmy kwiaciarnią internetową w której znajdziecie najpiękniejsze kompozycje i bukiety w Warszawie – tworzone zawsze ze świeżych i pachnących kwiatów!
Wszystkie oferowane przez nas bukiety przygotowywane są przez doświadczone florystki Floli w jednej z naszych warszawskich kwiaciarni stacjonarnych, co gwarantuje najwyższą jakość proponowanych przez nas produktów i usług. Dbamy o każdy kwiat, dlatego dostarczone przez nas kompozycje są przepięknie skomponowane, świeżutkie i długo cieszą obdarowaną osobę.
Zapraszamy również do długofalowej współpracy firmy – szczegóły w zakładce dla Firm.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą oraz do zakupu. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z efektu i współpracy z nami.

DRODZY KLIENCI

Z wielką przyjemnością chcemy zaprosić Was do naszego sklepu internetowego Floli. Tworzymy dla Was najpiękniejsze kompozycje kwiatowe i bukiety. Zamawiając w naszym sklepie otrzymacie taki bukiet jaki widzicie na zdjęciu, przygotowany ze starannością, dokładnością i sercem przez doświadczone florystki Floli. Wszystkie zdjęcia bukietów zamieszczone na naszej stronie zrobione zostały w naszej kwiaciarni stacjonarnej (nie korzystamy z gotowych zdjęć kupionych w Internecie!). Gwarantujemy najwyższą jakość kwiatów, ogromny wybór przepięknych, oryginalnych kompozycji oraz dokładność ich wykonania. Przykładamy wagę do szczegółów – kwiaty są świeże i zadbane a dekoracje i zieleń gustownie dobrana, tak aby całość tworzyła doskonały efekt wizualny oraz długo cieszyła obdarowaną osobę.

KWIATY NA URODZINY

Pokaż produkty

KWIATY NA IMIENINY

Pokaż produkty

KWIATY NA ROCZNICĘ

Pokaż produkty

KWIATY NA DZIEŃ KOBIET

Pokaż produkty

Pamiętajmy – kwiaty to emocje! Są ich wyrazem i odzwierciedleniem

Chcemy dawać piękno. Chcemy poprzez kwiaty przekazywać emocje.
Są z nami przy różnych ważnych okazjach, coraz częściej też doceniamy ich wpływ na naszą codzienność. Ich różnorodność, kolory i zapachy powodują, że chcemy się nimi otaczać również w dni powszednie – bo kto z nas nie lubi mieć pięknych, świeżych tulipanów czy peonii na stole w salonie.
Z myślą o różnych okazjach przygotowaliśmy przepiękne kompozycje kwiatowe oraz bukiety – w poszczególnych zakładkach odnajdziecie nasze propozycje na takie okazje jak Ślub, Dzień Mamy, Walentynki, Dzień Kobiet, Urodziny, Imieniny czy Pożegnanie.
Kwiaty są wyrazem uczuć– są z nami w dniu ślubu czy zaręczyn, gdy chcemy pokazać naszą miłość, przyjaźń lub pogratulować narodzin dziecka, awansu czy udanej transakcji biznesowej.
Towarzyszą nam również w tych smutnych chwilach gdy przychodzi moment pożegnania bliskiej nam osoby. Kwiatami właśnie wyrażamy szacunek, uznanie i miłość dla odchodzących bliskich i przyjaciół.
Kwiaty można też dać bez szczególe okazji – jeśli coś Wam się spodoba – zachwyci również osobę której chcielibyście wręczyć bukiet.

KWIATY NA ŚLUB

Pokaż produkty

KWIATY NA POGRZEB

Pokaż produkty
Wszystkie nasze bukiety i kompozycje wykonane są z najwyższej jakości kwiatów, ze starannością i dbałością o każdy szczegół.
usercartmap-markermagnifiermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram